یکشنبه، مهر ۲۱، ۱۳۸۷

نرم افزار شبيه ساز احيا


چند روز قبل يكي از دوستان اين نرم افزار را به من معرفي كرد و چون برايم جالب بود در اينجا معرفي مي كنم تا از آن استفاده كنيد:
احياء بيماران از مهمترين و حساسترين كارهايي است كه ما پزشكان در بخش اورژانس مي توانيم انجام دهيم.
متاسفانه به علت عدم تمركز به موقع در شيفت شب و همچنين از آنجايي كه تعداد موارد احياء آنقدر زياد نيست كه ملكه ذهن شود،استفاده از اينگونه نرم افزارها مي تواند اشتباه تكنيكي ما را به حداقل برساند.
بعد از هر تمرين و در پايان احيا،نرم افزار به شما مي گويد كه در طي احيا چه كارهاي درست يا نادرستي انجام داده ايد.چقدر از زمان احيا را هدر داده ايد و به چه مقدار از اكسيژن يا ماساژ قلبي به درستي استفاده كرده ايد.
تنها عيب بالقوه اين نرم افزار،تاريخ ساخت آن است كه مربوط به سال 98 يعني ده سال قبل است.كه البته غير از تغييرات احتمالي دارويي ،تغيير اساسي در روند احيا نبايد ايجاد شده باشد.
خوشحال مي شوم اگر نظر خود را بگوييد وتغييرات احتمالي را كه مي دانيد ياد آور شويد.
براي استفاده از اين نرم افزار بايد آن را از حالت فشرده خارج كنيد.سپس روي سي دي بريزيد يا بر روي درايو مجازي سوار كرده ونصب كنيد.
من كه استفاده كردم وجواب گرفتم.اگر شما مشكل داشتيد از خودتان است پس مضطرب نشويد ودوباره امتحان كنيد.

۱ نظر:

شيوا فرازمند گفت...

سلام..ممنونم بابت حضورتان..پست جالبيست...عجب اتفاقاتي مي افتد در عالم پزشكي..خود من تحصيلاتم تكنسين اتاق عمل است اما سر كار نمي روم...در اتاق عمل چيزهايي ديده ام عجيب...به وبلاگ همسرتان هم سر مي زنم...شاد باشيد...