دوشنبه، خرداد ۰۶، ۱۳۸۷

درباب كيف پول الكترونيكي!!!


درباب كيف پول الكترونيكي!!!

امروز پنجم خرداد ماه اطلاع رسيد كه حقوق سيصد وهشتادهزارتوماني اردي بهشت را مي توانيم با كارت الكترونيك جديدالصدور خود بگيريم.
از شادي قند در دلم آب شد.قسط هايم را نداده ام به جهنم، اقلا الكترونيك شده بودم.
ساعت ده صبح به بانك رفتم و جماعتي را ديدم كه پشت دستگاه تجمع كرده اند.
پس از توقف كوتاه بيست دقيقه اي بالاخره نوبت به من رسيد و كارت را با افتخار و غرور وارد كردم.
پاسخ داد كه رمز اشتباه است
مجددا وارد كردم.اين بار پذيرفت و موجودي اعلام شد .وقتي مراحل پرداخت را تمام كردم، گفت مقدور نمي باشد!
با خود گفتم حتما اشتباهي پيش آمده وبه داخل بانك رفتم تا ماجرا را براي رياست فرهيخته واقتصاددان بانك تعريف كنم.
رياست محترم كه سرگرم چانه زدن با يكي از سرمايه داران!گرانقدر براي پرداخت بهينه ومطلوب وام بود و اعتراض من كارمند (كه گردش حساب ماهيانه من از پول توجيبي دختر آن بازاري گرانقدر هم كمتر است) برايش اهميتي نداشت، موضوع را به زيردستان متبحر خود واگذار كرد.
به كارمند مربوطه مراجعه كردم و ديدم روي ميزكارمند محترم! دستگاه كارتخوان است.اميدي تازه در دلم ايجاد شد.از وي خواستم كه كارت را در دستگاه بگذارد وپول حقوقم را كامل بدهد،فرمودند نمي شود!گفتم قسط دارم ونمي توانم شهر را دور بزنم تا هربار چهل هزار تومان از هر بانك بگيرم .
فرمودند: بايد حتما از دستگاه بگيريد.
حقير عرض كرد : قانون مي گويد كه در شيفت صبح وبا مراجعه به شعبه اصلي مي توان پول را به اندازه موجودي برداشت كرد ودستگاه مربوط به عصر وشب است ولاغير .
ندا آمد: به شما كارت داده ايم تا بانك خلوت شود وحقوق را از بيرون بگيريد وكارمان كم شود نه اينكه به داخل بانك مراجعه كنيد.تازه قانون را هم خودمان بلديم !
اينجا بود كه پي به اسرار بانكداري الكترونيك بردم
در پايان تشكر ويژه از مسوولان دانشگاه و بانكداري نوين دارم كه ما را الكترونيك كردند وموجبات رفاه پرسنل محترم بانك هم فراهم شد.
و من الله التوفيق

۱ نظر:

حیدر مدیر وبلاگ اخبار لوندویل گفت...

چناب آقای دکتر سیاوش ایمانی از بازدید جنابعالی از وبلاگ اخبار لوندویل تقدیر و تشکر دارم. و اینکه در پیوند وبلاگ خود قرار دادید تشکر ویزه از جنابعالی دارم.امیدوارم پیروز و موفق باشید.
در ضمن وبلاگ جنابعالی نیز در پیوند وبلاگ قرار داده شد.
با تشکر - حیدر مدیر وبلاگ اخبار لوندویل